Profesyonel Cilt Bakımı

kadın yüz oda cilt bakım frezya özlem can güzellik merkezi sarışın sarı saç hasta beyaz örtü büyütec
Cilt Bakımı

Medikal cilt bakımı, Özlem Can Frezya Güzellik Merkezi'nde dermokozmetik ürünlerle yapılan bir uygulamadır. Medikal Cilt Bakımı; cildin canlılığını tekrar kazandırmaya, ciltte biriken yağ, siyah nokta, makyaj kalıntıları gibi cildi solgun görünmesine neden olan etkenlerden arındırmaya, nem kapasitesini artırmaya, cildin üst katmanının (epidermisin) daha canlı daha sağlıklı görünmesini sağlamaya yönelik adımlardan oluşur.

Cilt Bakımı Aşamaları

Özlem Can Frezya Güzellik Merkezlerinde gerçekleştirilecek medikal cilt bakımı uygulamasında öncelikle cilt analizi ile cildin ihtiyaçlarının belirlenmesi sağlanır.
Cilt yağ, makyaj kalıntıları gibi yan etkenlerden arındırılarak peeling için sağlıklı bir ortam oluşturulur. Sonrasında dermokozmetik ürünler ile cilt ölü hücrelerden arındırılır. Jetpeel ile cildin alt katmanına kadar inen süpersonik akımlarla gözenek temizliği sağlanır.

Ardından buhar terapi ile cildin gözenekleri açılır ve cilt yumuşatılır. Derindeki siyah nokta ve yağ butonları uzmanlarımızın temizleme işlemi uygulaması sonrasında ciltten uzaklaştırılır. Temizlenmiş cilt dezenfekte edilir. Cildin ihtiyacı dahilinde ultrasound ile kolajen doku uyarılır. Cilt sorununa yönelik serum ve oksijen terapi ile cilt altı beslenir. Açık gözenekler aracılığıyla vitamin desteğine doyan cildin sıkılaşması için cilt tipine uygun maskeler kullanılır.

FRezya Güzellik uzmanları tarafından cilt tipine göre uygulanacak nemlendiriciler, cilt masajı ile cilde iyice yedirilir. Son adım olarak ise güneş koruyucu eşliğinde cilt bakımı işlemi tamamlanır. Tüm bu süreç esnasında cildinizin ek bir bakıma ihtiyaç duyması durumunda Frezya Güzellik uzmanları gerekli bakımı cildinize uygular.